Baza alt kasa içerisinde suntanın orta tarafına monte edilen hava kapsülü kolay montaj sayesinde baza içerisinde oluşabilecek koku nem rutubet tarzı olumsuz hava koşullarının giderilmesi amacı ile tasarlanmış şık kullanışı ile ön plana çıkmış baza içerisindeki malzemelerinizin herhangi bir olumsuz hava koşuluna maruz kalmasını önleyen 5 cm genişliğinde yuvarlak baza içerisine hava almasını sağlayan bir üründür. Delik çapı 6mm olup hava kapsülünde havanın geçişi sağlanmıştır.

Tek kişilik bazalar da 1 adet, çift kişilik bazalar da 2 adet hava kapsülü bulunur. Bazanın sandık bölümünde yer alan hava kapsülleri, nem ve rutubet oluşumunu engeller. Baza uzun süre kapalı kalsa bile hava kapsülleri sayesinde sağlanan hava sirkülasyonu ile koku oluşmaz.

Mold Kalıp firması olarak 2010 yılında Otomotiv yedek parça, Beyaz eşya, Elektrik, Elektronik, Tablet kılıfları, Panel çit plastikleri  vs. bir çok sektörün plastik kalıp ve plastik parça imalatı yaparak hizmetine başlamış daha sonrasında gelen talep doğrultusunda mobilya sektörüne girmiştir.2021 yılında mobilya sektöründe baza plastik aksesuar imalatı sektöründe plastik ve kalıp mesleğimiz kalite önceliğimiz ilkemizle müşterilerimize yeni ürünler çıkarmayı hedeflemiştir.

Mold Kalıp olarak yeni bir marka oluşturduk. BAZAMOB olarak mobilya baza aksesuar plastik parça imalatına girerek sektörde kalite önceliğimiz diyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

http://www.bleier-online.de/blogs/ohne/tuotekategoria/diabetes/index.html