Baza profil köşe dönüş 30 mm x 30 mm kare şeklinde baza üst kasa arka köşe ve ön köşe noktalarına konulan emniyet amaçlı da kullanılan köşe noktası yarım daire şeklinde alınmış sık esnek tasarımı ile müşterilerimiz tarafından kullanılan bir üründür. Baza profil köşe dönüş parçası aynı zamanda baza üst kapak açma veya kapatılma esnasında üst kasa profilin köşe tarafları keskin olduğu için baza profil köşe dönüş parçası herhangi yaralanma riskini de ortadan kaldırmak amaçlı da tasarlanmıştır.

Mold Kalıp firması olarak 2010 yılında Otomotiv yedek parça, Beyaz eşya, Elektrik, Elektronik, Tablet kılıfları, Panel çit plastikleri  vs. bir çok sektörün plastik kalıp ve plastik parça imalatı yaparak hizmetine başlamış daha sonrasında gelen talep doğrultusunda mobilya sektörüne girmiştir.2021 yılında mobilya sektöründe baza plastik aksesuar imalatı sektöründe plastik ve kalıp mesleğimiz kalite önceliğimiz ilkemizle müşterilerimize yeni ürünler çıkarmayı hedeflemiştir.

Mold Kalıp olarak yeni bir marka oluşturduk. BAZAMOB olarak mobilya baza aksesuar plastik parça imalatına girerek sektörde kalite önceliğimiz diyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.