Baza üst kapak alt bölgesine zımba ile çakılan kırılmaz üst suntanın oynamasını engelleyen sağlam estetik görünümlü bir parçadır. Baza üst sunta tutucu baza da üst kapak suntasının üst tarafında vida atılmasına gerek kalmadan hem görsel olarak hem de zaman kaybının önüne geçecek bir üründür. 20 mm genişliğinde profilin kanalına girmektedir.

Mold Kalıp firması olarak 2010 yılında Otomotiv yedek parça, Beyaz eşya, Elektrik, Elektronik, Tablet kılıfları, Panel çit plastikleri  vs. bir çok sektörün plastik kalıp ve plastik parça imalatı yaparak hizmetine başlamış daha sonrasında gelen talep doğrultusunda mobilya sektörüne girmiştir.2021 yılında mobilya sektöründe baza plastik aksesuar imalatı sektöründe plastik ve kalıp mesleğimiz kalite önceliğimiz ilkemizle müşterilerimize yeni ürünler çıkarmayı hedeflemiştir.

Mold Kalıp olarak yeni bir marka oluşturduk. BAZAMOB olarak mobilya baza aksesuar plastik parça imalatına girerek sektörde kalite önceliğimiz diyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.